O nás

Vážení zákazníci a obchodní přátelé. Dostali jste se do našeho internetového obchodu, proto dovolte abychom Vám stručně představili záměry a filozofii našeho obchodu. Automobilovým odvětvím se zabýváme již více než dvacet roků. K potřebě realizovat obchod s turbodmychadly a náhradními díly do turbodmychadel u nás v České republice jsme došli po vlastní několikanásobné potřebě těchto náhradních dílů, přičemž ceny obchodů a nabídka služeb u nás v čechách nás přiměla jít vlastní cestou. Abychom dostáli vytyčených záměrů našeho týmu a také názvu našeho obchodu Turbo Levne.cz, nechali jsme se inspirovat nabídkou těchto náhradních dílů u našich západních sousedů především v Německu, oslovili jsme tamní firmy a výsledkem je naše vlastní nabídka pouze zcela nových náhradních dílů se zárukou 24 měsíců.

Nabízíme výhodné ceny dílů a sad pro opravy turbodmychadel svépomocí, protože dobře víme, že mnozí z Vás zvládnou opravu zcela samostatně, jen jim chybí ty správné díly za slušné ceny. I tyto naše zákazníky rádi podpoříme a jsme připraveni prostřednictvím Kontaktního formuláře nebo na lince +420 800 602 603 pomoci a poradit s případnými dotazy.

Pro naše odběratele z řad obchodníků s náhradními díly a autoservisy, máme připraveny zajímavé slevy a individuální přístup při řešení oprav a v neposlední řadě i reklamací.

Přejeme Vám, aby jste v našem obchodě našli co právě potřebujete a aby jste v našem týmu poznali spolehlivou oporu pro případ nouze.

Naším hlavním přáním a strategií je, dokázat každému zákazníkovi vždy pomoci za co možná nejpřijatelnější cenu a v co nejkratším čase. Proto většinu nabízených dílů máme skladem a připraveny k okamžitému odeslání.

S přáním dobrého nákupu a mnoha dalších šťastných kilometrů s turbodmychadlem od nás, Vám přeje kolektiv Turbo Levně.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ